Tokat Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü » VERİMLİLİK ALANINDA PROJE VE ÇALIŞMASI OLANLARA ÖNEMLE DUYURULUR.
xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
VERİMLİLİK ALANINDA PROJE VE ÇALIŞMASI OLANLARA ÖNEMLE DUYURULUR.
Paylaş:  
 

VERİMLİLİK ALANINDA PROJE VE ÇALIŞMASI OLANLARA
ÖNEMLE DUYURULUR.

SON BAŞVURU 11 MART 2019
Bakanlığımız (Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı) tarafından ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına ve ekonominin verimlilik temelli, sürdürülebilir bir yapıya kavuşturulmasına yönelik olarak sanayi ve hizmet sektörlerindeki işletmelerin uygulamış oldukları verimliliği artırma projelerini teşvik etmek amacıyla 2014 yılından beri her yıl ‘ Verimlilik Proje Ödülleri’ verilmektedir.
“Verimlilik Projesi Ödülleri Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca; 2019 yılı ödül ve değerlendirici başvuru süreci sürmektedir. Buna göre, sanayi ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren işletmeler ve kamu kurumları uygulamış oldukları verimliliği artırma projeleri ile ödüle başvurmaktadırlar.
Bu kapsamda, ödüle başvurmak veya bağımsız değerlendirici olarak süreçte yer almak için http://sgm.sanayi.gov.tr internet adresinde yer alan Başvuru Formunun 11 Mart 2019 tarihine kadar doldurularak başvurunun tamamlanması gerekmektedir.
Verimlilik ödülleri yarışması ile ilgili tanıtım broşürleri incelenmek üzere haberimizin detayındadır.
İlgililere önemle duyurulur.


Paylaş:  


YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Numan HATİPOĞLU

 
 

DUYURULAR

 
 Tüm Duyurular

YERLEŞİM PLANI

 
 

DÖVİZ KURU

ALIŞ
t
SATIŞ
t
ALIŞ
t
SATIŞ
t