Tokat Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü » Tübitak Tarafından Özel Sektör ve Üniversite-Sanayi İşbirliğine Yönelik Proje Destekleri Tanıtım Toplantısı Yapılacaktır.
Tübitak Tarafından Özel Sektör ve Üniversite-Sanayi İşbirliğine Yönelik Proje Destekleri Tanıtım Toplantısı Yapılacaktır.
Paylaş:  
 

Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi, G.O.P. Üniversitesi , Tokat Ticaret ve Sanayi Odası, Tokat Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü ve Tokat Organize Sanayi Müdürlüğünün katkıları ile Tübitak- Özel sektör ve Üniversite- Sanayi işbirliğine yönelik proje destekleri tanıtım toplantısı  8-9 Ocak 2015 tarihinde saat 14:00 de Gazi Osman Paşa Üniversitesi Taşlıçiftlik yerleşkesi konferans salonunda yapılacaktır.Toplantıya Tokat Valimiz sayın Cevdet CAN , Tokat Belediye Başkanı sayın Av. Eyüp EROĞLU, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı sayın Ahmet ARAT, G.O.P. Üniversitesi Rektörü sayın Prof.Dr. Mustafa ŞAHİN, Tokat Organize Bölge Müdürü sayın Oğuz KELEŞ ve Tokat Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü sayın Halil İbrahim YÜKSEL  katılacaktır. İşini geliştirmek isteyen ve yeni iş sahalarına atılmak isteyen tüm sanayicilerimiz ve özel sektör iş verenlerimiz toplantıya davetlidir.

 

TÜBİTAK DAVETİYE DIŞ TÜBİTAK DAVETİYE İÇ


Paylaş:  


YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Dr. Ali ÇELİK

 
 

DUYURULAR

 
 Tüm Duyurular

YERLEŞİM PLANI

 
 

DÖVİZ KURU