Tokat Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü » TOKAT’TA HEDEF 15 BİN İSTİHDAM
TOKAT’TA HEDEF 15 BİN İSTİHDAM
Paylaş:  
 

Bölge Müdürü Oğuz KELEŞ, “İstihdam Seferberliği” programı kapsamında, Tokat merkezde iş sektörü temsilcileri ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, TOBB Ekonomi Şurası’nda yaptığı “İstihdam Seferberliği” ile ilgili konuşmasının ardından harekete geçen Tokat Valisi Cevdet Can, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda düzenlenen toplantıya iştirak etti. TSO Üyesi iş adamları ve bürokrasideki karar alıcıların buluşturulduğu toplantıda, Tokat’ın 2017 yılı istihdam hedefinin 15 bin kişi olduğunu söyledi.
Tokat Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen toplantıda iş adamları ile bir araya gelen Vali Can, 2017 yılında hedeflerinin Tokat’ta 15 bin kişiye istihdam sağlamak olduğunu söyledi.
Toplantıda Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Bekir Fındık ve SGK İl Müdür Vekili Turgut Pekdemir tarafından, çalışma hayatında milli seferberlik programı kapsamında sağlanan teşvikler hakkında bilgiler verildi.
Vali Cevdet Can başkanlığında yapılan toplantıya; Tokat TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arat, Ticaret Borsası Başkanı Lütfi Bora, Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü H. İbrahim Yüksel, Organize Sanayi Bölge Müdürü Oğuz Keleş, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Bekir Fındık, SGK İl Müdür Vekili Turgut Pekdemir, MÜSİAD Tokat Şube Başkanı Fatih Aksoy, kamu kurum ve STK temsilcileri, Dimes Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ziya Diren ve iş dünyası temsilcileri katıldı.


Paylaş:  


YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Dr. Ali ÇELİK

 
 

DUYURULAR

 
 Tüm Duyurular

YERLEŞİM PLANI

 
 

DÖVİZ KURU

ALIŞ
5.3392t
SATIŞ
5.3606t
ALIŞ
6.0865t
SATIŞ
6.1109t