Tokat Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü » SINIRLI SAYIDA KATILIMCI KABUL EDİLECEK
xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
SINIRLI SAYIDA KATILIMCI KABUL EDİLECEK
Paylaş:  
 

Teknoparklardan, AR-GE ve tasarım merkezlerine kadar inovasyon ve endüstri paydaşlarının katılımıyla gerçekleştirilecek 1. Sanal Sanayi Fuarı için geri sayım başladı.

1.Sanal Sanayi Fuarı yakın zamanda gerçekleşecek. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Kamu Üniversite ve Sanayi İş Birliği Çalışma Grubu ve Namık Kemal Teknopark’ın öncülüğünde düzenlenecek olan fuara, teknoparkların, AR-GE & tasarım merkezlerinin ve firmaların yoğun ilgisi bekleniyor. Son katılım tarihinin 17 Temmuz 2020 olduğu fuar, 24 ila 28 Ağustos 2020 tarihleri arasında düzenlenecek.Fuarın dijital altyaapısını Global Piyasa sağlayacak.     ÜCRET YOK Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Namık Kemal Teknopark Genel Müdürü ve aynı zamanda KÜSİ Çalışma Grubu Türkiye Başkanı Prof. Dr. Bülent Eker, “Bu fuara KÜSİ temsilcilerinin her il içinden seçtikleri firmalar yanında ayıracağımız alanlarda TGB, AR-GE ve tasarım merkezlerine de yer vereceğiz. Firma ve katılımcılardan ücret alınmayacak. Ürün kataloğu ve web sayfası da ücretsiz verilecek” diye konuştu. Eker, toplam katılımcı firma sayısının 500’le sınırlı olduğunu ve B2B görüşmesi de zoom üzerinden ücretsiz sağlanacağı bilgisini verdi.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> https://www.sanayigazetesi.com.tr/ar-ge/sinirli-sayida-katilimci-kabul-edilecek-h23235.html

https://anket.globalpiyasa.com/a/kusisanayifuari


Paylaş:  


YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Numan HATİPOĞLU

 
 

DUYURULAR

 
 Tüm Duyurular

YERLEŞİM PLANI

 
 

DÖVİZ KURU

ALIŞ
23.4150t
SATIŞ
23.5088t
ALIŞ
25.2146t
SATIŞ
25.3156t