Tokat Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü » 2019 YILI O.S.B. MÜTEŞEBBİS HEYETİ TOPLANTISI VALİ DR. OZAN BALCI BAŞKANLIĞINDA YAPILDI
2019 YILI O.S.B. MÜTEŞEBBİS HEYETİ TOPLANTISI VALİ DR. OZAN BALCI BAŞKANLIĞINDA YAPILDI
Paylaş:  
 

Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı.

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, OSB brifing raporları, OSB’nin mali durumu, 2018 yılı yeminli mali müşavir raporlarının görüşülmesinin ardından 2019 yılı arsa tahsis ücretleri, OSB’lerde yapılan kiralamalar ile ilgili yapılacak uygulamalar, OSB’de bulunan işletmelerin faaliyet durumları, değerlendirildi.

OSB’nin altyapı ve üstyapı problemlerinin de görüşüldüğü toplantıda Vali Dr. Ozan Balcı, OSB’nin altyapı durumu ile ilgili bilgiler aldıktan sonra OSB’de yaşanan yol, su gibi altyapı sorunlarının elbirliğiyle çözülmesi için çalışılması gerektiğini belirtti.

Toplantıya, Tokat Valisi Dr.Ozan BALCI, Belediye Başkan Yardımcısı Osman ALTUNORDU, Ticaret ve Sanayi Odası ve OSB Yön. Kurulu Bşk. Dr.Ali ÇELİK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep GÖKÇE, OSB Müdürü Ayhan YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürü Murat KÜÇÜKALİ ve OSB Müteşebbis Heyeti Üyeleri katıldı.

Toplantıdan sonra Vali Dr. Ozan BALCI Başkanlığındaki OSB Müteşebbis Heyeti, Bölgemiz içerisinde faaliyet gösteren CRS Denim Kot Fabrikasını ziyaret etti.
Vali Dr. Ozan BALCI, firma faaliyeti ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Fabrikanın bölümlerini ayrı ayrı gezen, firmanın tanıtım ve üretim filmini izleyen Vali Dr. Ozan Balcı, tesisi çok güzel bulduğunu kaydederek yatırımcı müteşebbise her zaman destek olmaya hazır olduğunu söyledi.
Fabrika sahibi Haluk Kolunsağ ise gerçekleşen ziyaret nedeniyle Vali Dr. Ozan Balcı’ya ve Müteşebbis Heyete teşekkür etti.


Paylaş:  


YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Dr. Ozan BALCI

 
 

DUYURULAR

 
 Tüm Duyurular

YERLEŞİM PLANI

 
 

DÖVİZ KURU

ALIŞ
15.9094t
SATIŞ
15.9731t
ALIŞ
16.7308t
SATIŞ
16.7979t